Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: 5.Sınıf Matematik Uygulamaları Yıllık Planı 2013 2014

5.Sınıf Matematik Uygulamaları Yıllık Planı 2013 2014 31 Ağu 2013 13:18 #90

• matematikci
  • matematikci Kullanıcısının Avatarı
  • Yetkili
  • Gönderiler: 67
  • Teşekkür Sayısı: 607
  • Başarı: 43
2013 2014 matematik uygulamaları yıllık planı. MEB'in yayınladığı matematik uygulamaları kitabı ile uyumlu hazırlanmıştır.

Bu ek ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
twitter hesabımızı takip edin
facebook sayfamızı takip edin
Son Düzenleme: 31 Ağu 2013 13:20 yazan matematikci.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

5.Sınıf Matematik Uygulamaları Yıllık Planı 2013 2014 23 Eyl 2013 14:26 #157

• melis_55
  • melis_55 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 6
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
matematikci yazan:
2013 2014 matematik uygulamaları yıllık planı. MEB'in yayınladığı matematik uygulamaları kitabı ile uyumlu hazırlanmıştır.

Bu ek ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

HOCAM UYGULAMA DERSLERİNDE ARTIK KAZANIM OLMAYACAK MI? PLANINIZDA SADECE ETKİNLİK VAR AMA BEN ETKİNLİKLERİ ANLAYAMADIM. ÇÜNKÜ BANA UYGULAMA KİTABI GELMEDİ.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: eminey, aktas

5.Sınıf Matematik Uygulamaları Yıllık Planı 2013 2014 23 Eyl 2013 14:51 #158

• matematikci
  • Yetkili
melis_55 yazan:
matematikci yazan:

HOCAM UYGULAMA DERSLERİNDE ARTIK KAZANIM OLMAYACAK MI? PLANINIZDA SADECE ETKİNLİK VAR AMA BEN ETKİNLİKLERİ ANLAYAMADIM. ÇÜNKÜ BANA UYGULAMA KİTABI GELMEDİ.

Hocam geçen yıl 5. sınıf matematik uygulamalarıyla ilgili MEB birinci ve ikinci dönem olmak üzere iki kitap yayınladı. Etkinlikler o kitaptaki etkinlikler. Kitap okullara gönderilmedi internet ortamında indirilmeye sunuldu. Bu planda o kitaplara uygun şekilde hazırlandı.

Kitapları buradan indirebilirsiniz.

Dediğiniz gibi kazanımlı bir şekilde de hazırlanabilir yıllık plan, onunla ilgili net bir açıklama, bilgi yok. Vakit bulsaydım dediğiniz gibi hazırlardım. Okul işleri site işleri baya vakit alıyor. O yüzden bu şekilde hazırladım. Gelecek yıl dediğinin formatta hazırlamayı düşünüyorum. Müfettişlerin bu planı kabul edeceklerini düşünüyorum, sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum.
Son Düzenleme: 23 Eyl 2013 14:52 yazan matematikci.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: eminey, NSDUMDU, melis_55, _İso_

5.Sınıf Matematik Uygulamaları Yıllık Planı 2013 2014 23 Eyl 2013 15:56 #160

• melis_55
  • melis_55 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 6
  • Teşekkür Sayısı: 2
matematikci yazan:
melis_55 yazan:
matematikci yazan:

Hocam geçen yıl 5. sınıf matematik uygulamalarıyla ilgili MEB birinci ve ikinci dönem olmak üzere iki kitap yayınladı. Etkinlikler o kitaptaki etkinlikler. Kitap okullara gönderilmedi internet ortamında indirilmeye sunuldu. Bu planda o kitaplara uygun şekilde hazırlandı.

Dediğiniz gibi kazanımlı bir şekilde de hazırlanabilir yıllık plan, onunla ilgili net bir açıklama, bilgi yok. Vakit bulsaydım dediğiniz gibi hazırlardım. Okul işleri site işleri baya vakit alıyor. O yüzden bu şekilde hazırladım. Gelecek yıl dediğinin formatta hazırlamayı düşünüyorum. Müfettişlerin bu planı kabul edeceklerini düşünüyorum, sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum.

Hocam teşekkür ederim, 6. sınıf matematik uyg dersinin kılavuz kitabı var mı acaba ?

5.Sınıf Matematik Uygulamaları Yıllık Planı 2013 2014 23 Eyl 2013 16:17 #161

• matematikci
  • Yetkili
melis_55 yazan:
matematikci yazan:
melis_55 yazan:
matematikci yazan:

Hocam teşekkür ederim, 6. sınıf matematik uyg dersinin kılavuz kitabı var mı acaba ?

Hocam henüz ortada bişey yok. Bizde MEB'den açıklama bekliyoruz. Tahminimce bir iki haftaya kadar yayınlarlar. Geçen yılda bu şekil olmuştu.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: melis_55, makas55, mdt20, çerkez

5.Sınıf Matematik Uygulamaları Yıllık Planı 2013 2014 10 Kas 2013 16:09 #369

• _İso_
  • _İso_ Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 1
  • Teşekkür Sayısı: 1
Teşekkürler :cheer:
Son Düzenleme: 10 Kas 2013 16:09 yazan _İso_.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ilk.matmr
Yetkililer: mathoflove
Sayfa oluşturma zamanı: 0.585 saniye
Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates